دستگاه بدنسازی چند کاره خانگی ایرانی

تمامی محصولات زیر ساخت کشور ایران میباشد و تمامی آن ها بدست اساتید خبره ی بیومکانیک ورزشی مهندسی می شوند .

چرا دستگاه بدنسازی چند کاره خانگی ایرانی ؟

دستگاه بدنسازی چند کاره خانگی ایرانی عموما به دو علت کارایی بالا و قیمت مناسب از سمت کاربران وب سایت ما مورد استقبال قرار میگیرند .

ولی علت تولید ما فقط این موارد نیستند !

قیمت مناسب و کارایی بالا برای یک دستگاه بدنسازی خانگی اولویت های خوبی هستند ولی حقیقتا هدف اصلی ما آسان کردن ورزش در خانه های ایرانی میباشد .

در این مسیر فوق لذت بخش، هر لحظه که گام برمیداریم عشق تولید و خدمت خالصانه به هموطنان در ما بیشتر طغیان میکند .

ای کاش همواره بتوانیم دستگاه های چند کاره خانگی بهتری را در دسترس خانواده های ایرانی قرار دهیم .

تمایز ما در چیست ؟

داینامیک فیت تشکیل شده از تیمی از کارشناسان علوم ورزشی و تربیت بدنی از بهترین دانشگاه های کشورمان میباشد .

هر قطعه ای از دستگاه های بدنسازی ایرانی خانگی که در داینامیک فیت تولید میگردد، تماما توسط دو گروه مهندسان ساخت و تولید و اساتید بیومکانیک ورزشی مورد سنجش قرار میگیرد .

که ماحصل آن ها ۳ نتیجه ی اصلی در بر دارد :

  • سازگاری فوق العاده با آناتومی بدن انسان: این بدان معناست که تمامی طرح های داینامیک فیت تماما به دور از وارد کردن خسارت به مخاطبان ورزش هستند (این موارد شامل زاویه بندی های فوق سازگار، استفاده از رنگ های سازگار با طبیعت و تجزیه پذیر و نه صنعتی است)

اندازه گیری ها در ضخامت، ابعاد، چینش و آپشن های دستگاه بدنسازی چند کاره خانگی ایرانی اساسا بر مبنای استاندارد های جهانی تولید میگردند .

ما هرگز در داینامیک فیت بخاطر تولید جنس ارزان کیفیت را نمیکاهیم چرا که خسارت به اشخاص به دور از کل فلسفه ی ورزشی است که ما آموختیم .

  • استحکام و مقاومت بالا: ما در دستگاه های خود بصورت مکانیزه و مهندسی شده عمل میکنیم.

قطر تسمه های استفاده شده در لوازم ما کاملا مطابق با ساخت و اصول جهانی است همچنین تمامی قوطی ها و میله های استفاده شده در دستگاه های ما توسط ناظران فنی مشاهده و قبل از تولید هر چیزی کیفیت متریال ارزیابی میگردد .

  • قیمت تمام شده ی مناسب: ما در روند چند ساله ی تولیدمان و تمرکز بر افزودن هر چه بیشتر آپشن و جای دادن آن ها در حداقل فضا آن هم بصورت کاملا استاندارد؛ به الگوریتم ها و فرومول هایی دست یافتیم .

که با حداقل قیمت میتوان به بالا ترین حد استفاده از لوازم و آپشن ورزشی در یک دستگاه دست یافت .

ای کاش این نوشته آنقدر بار توقع مخاطبان را بر ما سازندگان زیاد نکند .

ولی امروز معتقدیم میتوانیم با ساخت ارزان ترین و در عین حال بهترین کیفیت در دستگاه بدنسازی چند کاره خانگی ایرانی هر مخاطبی را راضی و خوشنود نگاه داریم .