تی آر ایکس بانوان

تی آر ایکس بانوان

ورزش تی آر ایکس چه اثری بر اندام بانوان میگزارد ؟

امروز میخواهیم در این مقاله کمی با خانم‌های گرامی درباره تی آر ایکس بانوان صحبت کنیم و ببینیم اصلا این ورزش به درد خانم‌ها میخوره؟ یا نه مثل بدنسازی ممکن است باعث شود خانم‌ها عضلات زخمتی در بدن خود پرورش دهند.
ما در گذشته به صورت کاملا مختصر به بررسی تی آر ایکس پرداختیم و گفتیم که تی آر ایکس یک ورزش مخصوصی است که فقط با دو عدد طناب انجام می‌شود ولی در حال حاظر به صورت تخصصی به مبحث تی آر ایکس بانوان می پردازیم.
مقاله تی آر ایکس بانوان کاملا به صورت تجربیات شخصی یکی از بانوان تی آر ایکس کار تهیه شده است .
تی آر ایکس یکی از ورزش‌های بسیار عالی برای حذف کردن چربی‌های شکم، ران، پلو و بازو است که همین امر باعث این می‌شود که خیلی از خانم‌ها به این ورزش روی بیاورند و دیگر نگران عضلات بزرگی که ممکن است در بدن آن‌ها رشد کند نباشند.تی آر ایکس بانوان
هر ورزشی نیکوست حتی…
ورزش کردن به صورت کلی مورد بدی نیست و هر ورزشی برای تقویت بدن، آرامش ذهن و پر انرژی کردن انسان ساخته شده است.

این که کدام یک از رشته‌های ورزشی می‌تواند مناسب یک خانم باشد ممکن است برای او یک انتخاب سخت قرار بگیرد؛ به دلیل این که رشته‌های ورزشی زیادی وجود دارند و همه آن‌ها نیز ممکن است مورد سلیقه یک خانم نباشد.
برای مردان شاید زیاد اهمیت نداشته باشد که به سمت کدام یک از رشته‎های ورزشی بروند، به هر حال برای اکثر آن‌ها ساخته شدن عضلات بدنشان بیشتر از هر چیز دیگری اهمیت دارد و اکثرا نیز به سمت ورزش بدنسازی، پرورش ماهیچه‌ها و زیبایی اندام می‌روند.
خانم‌ها به دلیل این که ممکن هست هر کدام اهداف مختلفی را برای بدنشان داشته باشند و بیشتر نیز زیبایی اندام و لاغری برای آن‌ها مهم است؛ انتخاب کردن یک رشته ورزشی مناسب ممکن است سخت باشد.
در ضمن آن‌ها در دورانی از زندگی شخصی‌شان ممکن است باردار باشند و همین امر انتخاب کردن یک ورزش مناسب را برای آن‌ها بسیار سخت‌تر از قبل می‌کند.
بدنسازی، تی آر ایکس بانوان، کراس فیت و پیلاتس ممکن است هر یک انتخاب‌های مختلف یک خانم باشد و بر اساس نیاز خود هر کدام را که دوست دارد انتخاب کند.
این ورزش می‌تواند دنیای یک خانم را بسازد .
ما میخواهیم به شما ورزش تی آر ایکس را پیشنهاد دهیم و برای همین مورد هم دلایل خوبی داریم.

اکثر خانم‌ها قصد بزرگ کردن عضلات خود را ندارند و صرفا دنبال یک اندام زیبا هستند؛ یکی از ورزش‌هایی که می‌تواند تاثیرات بهتری را نسبت به بدنسازی بر روی بدن خانم‌ها‌ بگذارد ورزش تی آر ایکس است.
تی آر ایکس برای بانوان خیلی مفیدتر از بدنسازی عمل می‌کند که باعث فرم دهی به عضلات و چربی سوزی می‌شود.
همانطور که اطلاع دارید بدنسازی، ضایعاتی را در بدن زنان ایجاد کند که همین دلیل ممکن است جزو انتخاب بانوان نباشد و به سمت ورزش‌های دیگه‌ای مانند تی آر ایکس بانوان سوق پیدا کنند.
۵۰ الی ۷۰ دقیقه ورزش کردن با بند تی ار ایکس می‌تواند حدود ۱۶۰۰ کالری در بدن بانوان را بسوزاند و همین چربی سوزی به تنهایی می‌تواند دلیل علاقه‌مندی خیلی از بانوان به این ورزش باشد.
برنامه‌های تخصصی مناسب هر خانم :
در ورزش تی آر ایکس برای هر گروه از خانم‌ها برنامه‌های خوبی تعیین می‌شود و دیگر لازم نیست نگران وضعیت جسمانی خود برای ورزش کردن باشید.
حتی در ورزش تی آر ایکس برای خانم‌های باردار برنامه‌های بسیار خوبی تنظیم می‌شود که باعث از بین رفتن نگرانی آن‌ها در دوران حاملگی است.

تی آر ایکس بانوان باردار
مربیان بسیار حرفه‌ای در ایران برای تی آر ایکس بانوان وجود دارد که با مشاوره گرفتن از آن‌ها حتی اگر مشکلات جسمی هم داشته باشید می‌توانید از این ورزش به خوبی استفاده کنید.
تی آر ایکس وزن زنانه‌ای دارد :
اصولا برای اکثر خانم‌ها ممکن است استفاده کردن از ابزارهای پیچیده ورزشی و راه اندازی کردن آن‌ها در خانه سخت باشد و نیاز به یک راهنما داشته باشند ولی تی آر ایکس نیاز به هیچ راهنمایی خاصی ندارد و خانم‌ها به راحتی می‌توانند طناب‎ها به سقف، دیوارخانه یا پشت در اتاق خود آویزان کنند و از ورزش تی آر ایکس لذت ببرند.
شاید فکر کنید حمل کردن این وسایل ممکن است سخت باشد ولی تمامی لوازمات تی آر ایکس در یک کوله پشتی به راحتی قرار می‌گیرد و واقعا راحت‌تر از این چیز دیگری می‌خواهید؟

تی آر ایکس بانوان در پک
قیمتی مناسب :
خبر خوبی که برای این بانوان عزیز وجود دارد این است که در جعبه های تی آر ایکس به جز دو عدد طناب مخصوص TRX و یک پشت دری که بتوانید طناب‌ها را به آن وصل کنید هیچ هزینه اضافی دیگری را بر روی دوش شما قرار نمی‌دهد و شما می‌توانید با قیمتی بسیار کمی در خانه خود تمام تمرینات تی آر ایکس مخصوص بانوان را انجام دهید.
برخی دیگر از بانوان هم به دلیل این که باردار هستند نمی‌توانند به صورت دائم به باشگاه یا خارج از خانه بروند و ورزش تی آر ایکس نیز کاملا مخصوص این افراد ساخته شده است و می‌توانند در خانه بدون هیچ نگرانی شروع به ورزش کردن بکنند.

تی آر ایکس بانوان برای سالمندان!!!

این ورزش مانند بسیاری از ورزش‌های دیگر که باید قدرت زیادی در آن‌ها داشته باشیم و انرژی زیادی را به هدر دهیم نیست و حتی سالمندانی که علاقه‌ای به ورزش کردن دارند نیز می‌توانند از این ورزش به خوبی در منزل خود استفاده کنند.

تی آر ایکس بانوان و سالمندان
همه ما میدانیم که ورزش کردن حتی در زمان سالمندی نیز بسیار می‌تواند باعث افزایش طول عمر و سلامتی شود پس سالمندان می‌توانند با داشتن یک مربی حرفه‌ای که برنامه‌های تمرینی مخصوصی برای آن‌ها تعیین می‌کند، از ورزش تی آر ایکس بانوان به خوبی برای افزایش عمر و سلامتی خود استفاده کنند.
اگر تی آر ایکس بانوان را دوست نداشته باشم…
در کل تی آر ایکس یکی از بهترین انتخاب‌ها نسبت به تمام ورزش‌های دیگر برای بانوان است ولی در صورتی که علاقه زیادی به این ورزش ندارید و نمی‌خواهید به بدنسازی نیز بروید؛ ورزش‌هایی مانند: پیلاتس، یوگا، ایروبیک، والیبال، ایزی لاین و… می‌تواند انتخابی مناسب برای بانوان ایرانی باشد که می‌خواهند فرم زیبایی را به بدن خود بدهند و از دست چربی‌های پهلو، ران، بازو و شکم خود خلاص شوند.

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *